Zákazníci, ktorým nesadol Solo Loop náramok, musia vracať celé Apple Watch

Výmena samotného náramku nie je možná, ide o set spolu s Apple Watch. Tu sa však nepríjemnosti nekončia.

Nový typ náramku, ktorý Apple predstavil s dvojicou hodiniek, nemá prispôsobiteľnú veľkosť a značka preto prišla až s osemnástimi rôznymi veľkosťami, ku ktorým pridala vytlačiteľnú pomôcku pre zistenie vhodnej veľkosti.

Ani to však nebolo dostatočnou zárukou, že Solo Loop sadne každému. Pri výmene navyše musia zákazníci s týmto problémom poslať naspäť náramok aj s hodinkami. Aby toho nebolo málo, zásoby sú vcelku malé, či už ide o nové Apple Watch modely ale predovšetkým pokiaľ ide o náramky.

Vyzerá to tak, že na výmenu budú musieť ľudia počkať do konca októbra, či dokonca novembra. Záleží od konkrétneho modelu, ktorý si objednali. Ostáva dúfať, že tieto odhady časom vylepší doplnenie zásob.

Na značku sa už pochopiteľne zniesla kritika na Twitteri či Apple online supporte. Jeho operátori však inú možnosť, ako vrátenie kompletných Apple Watch, neponúkajú.

Ideálne pred kúpou nových hodiniek, či presnejšie náramkov, je vyskúšať si ich v predajni, ak máte túto možnosť. Na záver treba dodať, že správne fungovanie novej funkcie, ktorá v Apple Watch Series 6 monitoruje okysličenie vašej krvi, je potrebné, aby hodinky sedeli pevne na zápästí.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.