Vyšiel doplnkový update pre macOS Catalina

Aktualizácia opravuje chybu týkajúcu sa čerstvo predstaveného iMacu. Čo ďalšie v nej nájdete?

Menší update pre súčasný macOS prináša opravy viacerých problémov a vylepšenia.

Pribudla možnosť optimalizovať stream videa na MacBookoch, ktoré sú kompatibilné s HDR, za účelom dlhšej výdrže batérie. Odstránený bol problém, ktorý mohol meniť názov počítača po nainštalovaní softvérovej aktualizácie. Nová verzia operačného systému takisto vyrieši problém s prerušovaným pripojením niektorých USB periférií ako myši či trackpady.

Update odstránil aj chybu, ktorá sa týkala nového iMacu, pri ktorom sa niektorí používatelia už stihli posťažovať na vyblednutý displej po prebudení zariadenia.

Aktualizáciu si môžete nainštalovať kliknutím na  vľavo hore na vašom Macu a následne zvoľte O tomto počítačí Mac / Aktualizácia softvéru (About This Mac / Software Update…)

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.