Unikli zábery iPhonu 12 Pro Max! Pozrite sa ako bude zariadenie vyzerať

Max Weinbach a EverythingApplePro zverejnili rendery, ktoré podľa nich prezentujú pripravovanú podobu nového iPhonu 12 Pro.

Na záberoch vidno sklené telo v objatí oceľového rámu, ktorého línie sú menej zaoblené ako pri súčasnom iPhone 11. Rendery tak potvrdzujú predpoklad, že nový smartfónu bude výrazne inšpirovaný hranatým vzhľadom aký v súčasnosti vidno pri iPade Pro. Telefón by sa tak viac priblížil dizajnu päťkového iPhonu, za ktorým sa mnohí nostalgicky obzerajú.

6,7 palcový OLED displej si bude vyžadovať nárast rozmerov a zároveň aj tenšie okraje – tie sa zúžili na 1,55 mm, čo je vcelku skok (v podmienkach mikroarchitektúry). iPhone 11 Pro Max má okraje so šírkou 2,52 mm.

Pokiaľ ide o hrúbku nového iPhonu, mal by byť o niečo tenší ako iPhone 11 Pro Max – z 8,1 by mal “schudnúť” na 7,4 mm. Štíhle línie bude trochu narúšať výbežok fotoaparátu, ktorý bude o niečo viac vystúpený.

Zárez. Hypotézy o tejto diskutovanej časti prednej strany iPhonu predvídali zúženie a celkovo menšie rozmery. Na záberoch však vidno, že tento prvok má rovnakú veľkosť ako pri súčasnej generácii Apple smartfónov. Max Weinbach však zdôrazňuje, že nejde o finálnu podobu produktu. Je teda dosť možné, že podobné detaily ešte budú v Cupertine ladiť. Ide však o zaujímavý pohľad za oponu pripravovaného zariadenia.

Čo na takúto podobu iPhonu 12 hovoríte?

zdroj: MacRumors

komentáre
  1. Ehm… ten design byl jako prvni u iPhone 4. Nevim o nikom, kdo by se nostalgicky ohlizel na iPhone 5. Kdyz tak na 4 a nebo na SE.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.