Unikli zábery iPhonu 12 Pro Max! Pozrite sa ako bude zariadenie vyzerať

Max Weinbach a EverythingApplePro zverejnili rendery, ktoré podľa nich prezentujú pripravovanú podobu nového iPhonu 12 Pro.

Na záberoch vidno sklené telo v objatí oceľového rámu, ktorého línie sú menej zaoblené ako pri súčasnom iPhone 11. Rendery tak potvrdzujú predpoklad, že nový smartfónu bude výrazne inšpirovaný hranatým vzhľadom aký v súčasnosti vidno pri iPade Pro. Telefón by sa tak viac priblížil dizajnu päťkového iPhonu, za ktorým sa mnohí nostalgicky obzerajú.

6,7 palcový OLED displej si bude vyžadovať nárast rozmerov a zároveň aj tenšie okraje – tie sa zúžili na 1,55 mm, čo je vcelku skok (v podmienkach mikroarchitektúry). iPhone 11 Pro Max má okraje so šírkou 2,52 mm.

Pokiaľ ide o hrúbku nového iPhonu, mal by byť o niečo tenší ako iPhone 11 Pro Max – z 8,1 by mal “schudnúť” na 7,4 mm. Štíhle línie bude trochu narúšať výbežok fotoaparátu, ktorý bude o niečo viac vystúpený.

Zárez. Hypotézy o tejto diskutovanej časti prednej strany iPhonu predvídali zúženie a celkovo menšie rozmery. Na záberoch však vidno, že tento prvok má rovnakú veľkosť ako pri súčasnej generácii Apple smartfónov. Max Weinbach však zdôrazňuje, že nejde o finálnu podobu produktu. Je teda dosť možné, že podobné detaily ešte budú v Cupertine ladiť. Ide však o zaujímavý pohľad za oponu pripravovaného zariadenia.

Čo na takúto podobu iPhonu 12 hovoríte?

zdroj: MacRumors

komentáre
  1. Ehm… ten design byl jako prvni u iPhone 4. Nevim o nikom, kdo by se nostalgicky ohlizel na iPhone 5. Kdyz tak na 4 a nebo na SE.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.