Spoľahlivý zdroj: Viaceré Apple produkty za rohom, vrátane nového iMacu

L0vetodream, ktorý má za sebou presné prognózy ohľadom horúcich noviniek zo sveta kalifornského jablka, sa podelil o čerstvé info.

Mnohí z nás očakávali predstavenie hardvérových noviniek na nedávnej WWDC, ktorá sa uskutočnila pred mesiacom. Na poslednú chvíľu pred eventom sa totiž vynorili informácie, že sa Apple chystá odhaliť okrem nových OS pre viacero platforiem aj refresh iMacu. Ten mal priniesť nový dizajn s tenšími okrajmi, inšpirovaný iPadom.

Nakoniec sa tak nestalo a čakanie na nové produkty pokračuje. Čoskoro by však mohlo skončiť. Aspoň podľa leakera L0vetodream. Vo svojom čerstvom tweete tak trochu záhadne, ako už býva u neho zvykom, naznačil blízky príchod viacerých hardvérových noviniek.

O ktoré z Apple produktov má kokrétne ísť, zatiaľ nie je jasné. Práve iMac sa však javí ako jasná možnosť. Podporuje to aj prognóza analytika Ming-Chi Kua, ktorý očakáva príchod aktualizovaného desktopu v treťom švrťroku 2020. Ten by mal byť ešte vybavený Intel procesorom a model s novým Apple Silicon čipom dorazí o rok.

Ďalšími kandidátmi na skoré predstavenie sú AirTags pre sledovanie vecí, nové high-end slúchadlá, či Apple TV, ktorá bola naposledy aktualizovaná na jeseň 2017. Túto jeseň sa očakáva okrem nového iPhonu aj príchod nového iPadu s nižšou cenou.

zdroj: MacRumors

komentáre
  1. Menší model zariadenia s atraktívnejšou cenovkou je tiež aktuálne vo vývoji a viacero indícií (míňajúce sa zásoby v obchodoch či akciová cena aktuálnej generácie) naznačuje, že by mohlo byť predstavenie menšieho HomePodu na spadnutie, presnejší časový horizont však zatiaľ nepoznáme.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.