Špeciálny event aj odhalenie iPhonu 9: Poznáme nové detaily o dátumoch

cover macblog2 33 800x448 - Špeciálny event aj odhalenie iPhonu 9: Poznáme nové detaily o dátumoch

V poslednom období sa vynorilo viacero indícií, ktoré odkazujú na blížiaci sa event aj predstavenie iPhonu 9. Kedy sa ich dočkáme?

To, že event je na spadnutie, hovorí aj viacero možných námetov na obsah prezentácie. Pripomeňme iba v skratke – iPhone 9, aktualizovaný iPad Pro, 13-palcový MacBook, AirTags, over-ear bluetooth slúchadlá, či Apple Watch v product(RED) prevedení.

body2 4 680x510 - Špeciálny event aj odhalenie iPhonu 9: Poznáme nové detaily o dátumoch

S ohľadom na minulé roky sa najpravdedpobnejší javí načasovanie na konci marca. Spoločnosť usporiadala marcové podujatia aj v minulosti. Minulý rok to bolo 25. marca, kedy značka predstavila aviacero služieb ako Apple News+, Apple Card či Apple Arcade. 27. marca 2018 sme sa zase dočkali eventu zameraného na edukatívne nových iPadov.

Aktuálne hypotézy vychádzajúce zo zdrojov blízkych Apple hovoria o 31. marci ako dátumu najbližšieho Apple eventu. Následne by krátko nato prišiel aj očakávaný iPhone 9. Ten by sme mohli vidieť už v piatok 3. apríla. S novým modelom Apple smartfónu je na mieste očakávať aj nový iOS 13.4.

body 21 680x510 - Špeciálny event aj odhalenie iPhonu 9: Poznáme nové detaily o dátumoch

zdroj: 9to5Mac,  OnLeaks

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.