Presne pred deviatimi rokmi nás opustil Steve Jobs

Presne pred deviatimi rokmi nás opustil vizionár, zakladateľ a generálny riaditeľ Apple, Steve Jobs. Zomrel vo veku 56 rokov, kvôli rakovine pankreasu, deň po tom, ako bol verejnosti predstavený iPhone 4S na mediálnom evente. 

Po niekoľkých dňoch od Stevovej smrti sprístupnil Apple webovú stránku, na ktorej zdieľal ďakovné správy od fanúšikov. Webstránku s názvom “Remembering Steve” nájdete na tomto odkaze. Apple dodnes túto stránku nezrušil a po niekoľkých rokoch od Jobsovej smrti sa na nej nachádza viac ako milión príspevkov od ľudí z celého sveta, ktorí zdieľali svoje pocity, názory a myšlienky v súvislosti so Stevom Jobsom.

Prvé výročie Stevovej smrti si Apple pripomenul foto a audio prezentáciou na svojich stránkach. Generálny riaditeľ Apple, Tim Cook tradične zdieľal na svojich sociálnych sieťach zopár slov na pamiatku zosnulého Steva Jobsa.

Správa o jeho smrti obletela celý svet rýchlosťou blesku. O jeho smrti sme sa dozvedeli aj prostredníctvom večerných správ českej televízie NOVA.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.