Potrebujete vytvoriť flowchart? Skúste túto apku!

Novinka v Mac App Store ponúka šikovné nástroje pre tvorbu na tvorbu grafov, ktoré slúžia na vyjadrenie nejakého procesu.

Tento typ vizuálneho zobrazenia je užitočný, keď potrebujete vysvetliť pracovný postup či fázy nejakého projektu alebo napríklad aj architektúru webstránky či softvéru.

Diagrams od Lukáša Kubánka vám práve v takých situáciách príde vhod. Jednoduchá no výkonná apka vám umožní tvorbu flowchart grafov na vašom MAcu. Prehľadné rozhranie je zárukou časovo efektívnej práce s apkou. Nemusíte sa báť dlhého orientovania sa či študovania toho, čo a ako funguje.

Aplikácia ponúka predpripravené tvary a šípky, ktoré sú vám k dispozícii pri tvorbe vašich grafov. Môžete si vybrať z viacerých možností tvarov, šípok i farieb. Dvojklikom na príslušný objekt môžete doň začať vpisovať. Pri exporte máte na výber možnosti ako PDF vo vysokom rozlíšení či PNG. Zdieľať ich môžete priamo do apiek Mail, Správy či Keynote.

Diagrams nájdete na Mac App Store za 21,99 €.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.