Poslané správy bude možné spätne upravovať

Apple patentuje novú technológiu, ktorá má presne toto umožniť.

Nová patentová žiadosť spomína funkcionalitu, ktorá má zabezpečiť spätnú úpravu už odoslaného textu. Okrem toho sa v patente píše o jednoduchšom reagovaní na správy, zobrazovaní súkromných správ či o prekladoch z cudzích jazykovkombinovaní správ do skupín.

Text obsahuje zmienky aj o vylepšení existujúcich funkcií Messages – napríklad efekty pri posielaní či finančné transakcie s Apple Pay.

Patent vo všeobecnosti prezentuje návrh riešenia, ktoré by mohlo natívnu apku posunúť do roviny komplexnejšieho nástroja pre písanie správ s bohatšími možnosťami, za ktorými sa používatelia presúvajú ku konkurenčným riešeniam.

zdroj: Apple Insider

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.
pokračovanie článku

Vyšiel watchOS 7.3

Okrem aktualizácií iOS a iPadOS Apple vydal aj novú verziu systému pre smart hodinky.