Populárnu Alto’s Odyssey si už zahráte aj na Macu

Nástupca hitu Alto’s Adventure debutoval začiatkom roku 2018. Teraz si dobrodružnú cestu môžete užívať aj na vašom počítači.

Od svojho vydania pred dvomi rokmi si titul získal množstvo fanúšikov. Pozbierala aj nemálo ocenení a nominácií – napríklad SXSW finalist Game of the Year, Google Play Best Indie Game 2018,  Apple Design Award 2018 či Apple TV Game of The Year  Ide o samostatné pokračovanie prvého dielu, na jeho spustenia pôvodnú hru nepotrebujete.

V hre ide hlavne o získavanie bodov za rôzne triky a prekonanú vzdialenosť. Popritom si vychutnávate nádhernú grafiku prostredia, v ktorom sa protagonista pohybuje. Čas strávený pri hre vám spríjemní aj hudobná zložka, ktorá je takisto na úrovni a dotvára celkový zážitok.

Ak nie ste súťaživý tip a neláka vás naháňanie sa za najvyšším skóre, môžete tento “rušivý” element vypnúť. Stačí zvoliť Zen Mode. Práve v ňom ide iba o zážitok z putovania pestrým prostredím hry.

Hru nájdete v App Store za 10,99 €.

Hrali ste prvý diel alebo pokračovanie Alto’s Odyssey na inom Apple zariadení?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.