Podeľte sa o svoje Night mode zábery

Apple pozýva svojich zákazníkov, aby ukázali svoje fotky vytvorené pomocou nočného režimu a iPhone 11.

Výzva trvá do 29. januára a platí celosvetovo. Porota zo všetkých poslaných fotografií následne vyberie víťaznú päticu. Stane sa tak 4. marca.

Najlepšie fotky budú môcť ľudia obdivovať na Apple webe a Instagrame a môžu sa objaviť aj v rámci kampaní a komunikácie značky. Značka si za ne chce zaplatiť ročnú licenciu. Ak by ste sa chceli súťaže zúčastniť, môžu sa vám zísť nejaké tie tipy a info o Night mode:

  1. Night mode sa aktivuje automaticky pri slabom osvetlení prostredia. O aktívnom nočnom režime vás informuje žltá ikonka
  2. Režim vyráta čas potrebný pre zachytenie záberu – môžete ho vidieť v rámci ikonky.
  3. Čas môžete upraviť aj manuálne. Stačí ťuknúť na ikonku a prispôsobiť dĺžku na slideri.
  4. Ideálne je počas celého času zachytávania fotografie držať iPhone stabilne – či už podopretý alebo napr. pomocou tripodu.

Pozrite si aj zopár Night mode fotiek pre inšpiráciu :)

Ako môžete fotky poslať do súťaže?

Stačí ich zdieľať na Instagrame alebo Twitteri s hashtagmi #ShotoniPhone#NightmodeChallenge. Pripojte aj info, ktorý model iPhonu 11 ste použili.

Alternatívna cesta ako posunúť vaše Night mode zábery do súťaže, je poslať ich mailom na shotoniphone@apple.com. Fotky by mali byť v čo najvyššom rozlíšení. Názov súboru musí byť v nasledovnom tvare: meno_priezvisko_nightmode_modeliPhonu.

Fotky môžu byť priamo z apky, upravované cez nástroje Fotiek, či softvéru tretích strán. Pre zapojenie sa je potrebné mať aspoň 18 rokov. Súťaže sa nemôžu zúčastniť zamestnanci Apple a ich najbližšia rodina. Súťaž potrvá od 8. do 29. januára. Kompletné pravidlá nájdete tu.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.