Počty kusov na jedného zákazníka stanovila značka celosvetovo

cov 2 800x448 - Počty kusov na jedného zákazníka stanovila značka celosvetovo

Apple stanovil limity pre nákup nových zariadení. Obmedzený počet kusov na jedného zákazníka sa týka iPadu Pro, MacBooku Air aj iPhonov pri nákupe z online obchodu.

Značka sa rozhodla určit maximálny počet kusov, ktoré si môže jednotlivec kúpiť. Pravidlo platí na celom svete – v USA a Kanade, Európe či Ázii.

V prípade nového MacBooku Air a Mac mini je možný nákup najviac piatich kusov. Ak by ste mali záujem o iPad Pro, môžete si zaobstarať najviac dva tablety z každého variantu uhlopriečky. Apple smartfóny sú v súčasnosti limitované na maximálne dve zariadenie jedného typu (napr. 2 iPhony 11 a pod.).

Kalifornská spoločnosť podobné obmedzenia aplikuje v prípade niektorých produktov v Ázii, ale súčasné celoplošné obmedzenia sú dôsledkom pandémie koronavírusu. Apple týmito kromi dúfa v lepšie vyvážené zásobovanie trhu.

body 20 680x425 - Počty kusov na jedného zákazníka stanovila značka celosvetovo

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.