Photoshop a Fresco teraz v jednom balíku pre iPad

Adobe sa rozhodol ponúkať obe aplikácie ako kombo. Aká je cena?

Lepšie spolu

Ponuka platí pre zákazníkov, ktorý si zakúpili Photoshop pre iPad alebo prešli na Adobe Fresco premium v rámci App Store. Takisto môže novinka potešiť predplatiteľov Creative Cloud s plánom Photoshop Single App či All Apps.

Photoshop netreba asi nijak zvlášť predstavovať. Výkonný nástroj pre komponovanie a retuš vizuálov si našiel cestu aj na obrazovky iPadu, kam preniesol viacero známych nástrojov a pridal aj nejaké nové. Ako jeho sparring partner do balíka Adobe pridal Fresco, ktoré ponúka pestrú paletu brushov pre tvorbu rastrovej grafiky, ilustrácii či typografie. Nechýba ani možnosť importovať vlastné štetce.

Kreatívne kombo za jednu cenu

Benefitom spojenia môže byť kombinované zapájanie oboch nástrojov do vášho kreatívneho procesu. Môžete napríklad fotografiu, ktorú ste spracovali vo Photoshope, posunúť vo Frescu do podoby olejomaľby. Napríklad. Alebo môžete do dizajnov, ktoré vytvoríte v PS pridať prvky pomocou štetcov vo Frescu. Sú to samozrejme iba príklady a možno prídete na ďalšie možnosti a spôsoby využitia.

Bundle, ktorý spája obe apky síce na App Store priamo nenájdete, no ak si odtiaľ kúpite jednu z aplikácií za 10,99 €, dostanete k nej druhú bezplatne – stačí sa prihlásiť s Adobe ID.

Adobe Fresco – Draw and Paint pre iPad

Adobe Photoshop pre iPad

zdroj: Adobe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.