Nový iPhone s novým káblom?

Balenie iPhone 12 by podľa nových informácií mohlo obsahovať Lightning – USB-C kábel s textilným dizajnom.

Svedčia o tom zábery tohto príslušenstva, s ktorými sa podelili na Twitteri DuanRui aj známy leaker L0vetodream.

Na obrázkoch vidno kábel s textilným povrchom, ktorý je odlišný od materiálu, z ktorého sú aktuálne káble. Apple zatiaľ podobný dizajn k iPhonom a iPadom nepribalil, ale v ponuke má Thunderbolt Pro kábel a k Mac Pro či Homepod sú dostupné takisto varianty s týmto finišom. Vďaka nemu sú takéto káble o niečo odolnejšie.

Portál ChargerLAB, z ktorého zábery pochádzajú, v minulosti už priniesol presné info v súvislosti s Apple plánmi v tejto oblasti. Bude tento kábel jediným príslušenstvom, ktoré spolu s iPhonom nájdeme v boxe?

Nedávno sa objavili prognózy, že Apple neplánuje k novému smartfónu ďalej baliť aj adaptér a EarPods slúchadlá. Ostáva iba počkať si na ďalšie správy.

zdroj a cover: ChargerLAB

komentáre
  1. Takze ten kabel sa bude este viac rozpadavat a olupovat ako tie nestastne sucasne kable… Kde su casy ked este kable k iPhonom boli kvalitne, stare kable k prvym iPhonom a iPadom po rokoch pouzivania mam ako nove. A tieto posledne/sucasne sa rozpadnu/olupu po dvoch rokoch opatrneho pouzivania…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?