Nového Bonda možno uvidíme na Apple TV+

Apple údajne rokuje o získaní práv na očakávané pokračovanie, ktoré už viackrát ostalo pred bránami kín.

O informáciu sa na svojom Twitteri podelil filmový kritik a scenárista Drew McWeeny. Podľa neho Apple aktuálne rokuje o práva na stramovanie No Time to Die na svojej video platforme Apple TV+.

Kalifornské jablko však nie je pochopiteľne jediným záujemcom. Možným budúcim vlastníkom práv je aj konkurenčný Netflix. Či už sa Bond predstaví na jednej alebo druhej platforme, jedno je isté. Cena kontraktu bude nepochybne vysoká.

Bondovka by určite mohla byť zaujímavým spôsobom ako pritiahnuť ďalších predplatiteľov Apple TV+. No Time to Die už malo niekoľko naplánovaných premiér, no pandémia vždy mala posledné slovo. Ide zároveň o posledný film, v ktorom sa v úlohe 007 predstaví Daniel Craig. Apple sa už začiatkom roku začala o práva k bondovke zaujímať u MGM.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.