Nové Behind the Mac ukazujú tvorbu portrétov aj hudby z domu

V najnovšom pokračovaní série uvidíte fotografa Tylera Mitchella, ktorý fotil obálku pre Vogue, či hudobníka Jamesa Blakea.

Newyorský fotograf v rámci svojho aktuálneho projektu tvoril sériu portrétov, ktoré vznikali priamo u neho doma počas jedného dňa. Na zachytenie kreatívneho procesu Apple využil kamery inštalované v Tylerovom byte.

Vo videu číslo dva zase môžete pozorovať Jamesa Blakea pri skladaní novej piesne v Logic Pro X. Ide už o druhý spot s týmto hudobníkom. To prvé Apple vydal minulý týždeň.

Behind the Mac videá Apple začal produkovať pred dvomi rokmi a zameriava sa v nich na kreatívnych ľudí, ktorí pri svojej práci denne využívajú jeho hardvér.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.