Nové AirPods Pro dorazia v druhej polovici roku 2021

Druhú generáciu slúchadiel podľa DigiTimes predstaví Apple až budúci rok.

Časť z aktualizácie AirPods Pro by sa mala podľa zdrojov z výroby kompletovať v Inventec Appliances vo Vietname a zvyšok produkcie zabezpečia LuxshareGoerTek, ktorí sa podieľajú na výrobe súčasných AirPods Pro.

Nová generácia by podľa zatiaľ dostupných informácií mohla disponovať senzormi, ktoré by slúžili pre monitorovanie zdravia. Majitelia slúchadiel by si tak mohli skontrolovať svoj pulz, počet krokov či iné zdravotné dáta podobne ako s Apple Watch.

Paralelne s produkciou vyššej triedy Apple slúchadiel má prebiehať aj príprava tretej generácie AirPods. Tie by mohli doraziť v prvej polovici budúceho roku. Podľa Ming-Chi Kua, analytika značky, by nové AirPods mali byť dizajnovo inšpirované modelom Pro.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.