Navy Blue iPhone potvrdil ďalší zdroj

Očakávaný iPhone 12 by ste si mohli vybrať aj v námorníckej modrej.

Prvá zmienka o takomto farebnom prevedení padla ešte začiatkom roka, kedy o novej farbe informoval spoľahlivý leaker Max WeinbachEverythingApplePro. Max vtedy informoval, že minimálne pri jednom z modelov budeme mať na výber tento odtieň. S ohľadom na fakt, že tento leaker aj v minulosti správne predpovedal farebné varianty, dá sa predpokladať, že navy blue skutočne Apple pre iPhone 12 ponúkne.

Oživenie farebnej témy priniesol najnovšie taiwanský DigiTimes, ktorý aktuálne tvrdí, že sa pri odhalení dvanástej generácie Apple smartfónu dočkáme aj tmavomodrej. Pokiaľ ide o ďalšie odtiene, hovorí sa aj o svetlomodrej, fialovej, svetlooranžovej, zelenej či ďalších farbách.

Na jeseň môžeme podľa doteraz zverejnených informácií očakávať štvoricu nových iPhonov v troch rôznych veľkostiach – 5,4, 6,1 a 6,7 palca.

Čo hovoríte na takéto odtiene? Vybrali by ste?

zdroj: DigiTimes, EveryThingApplePro

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?