Návod: Ako resetnúť iPad a vymazať obsah

Predávate svoje zariadenia alebo ho iba chcete obnoviť do pôvodného stavu? Pomôže vám náš návod.

Pre úspešný reset továrenských nastavení budete okrem iPadu potrebovať ešte jednu vec – pripojenie na internet. Či už cez dáta alebo Wi-Fi. Ak máte aktivovanú funkciu Nájsť môj iPad, bude potrebné aj Apple ID.

Pred resetom si zálohujte všetky dôležité dáta zo zariadenia. Napríklad cez Nastavenia / iCloud / iCloud záloha (Settings / iCloud / iCloud Backup).

A teraz poďme už na samotnú obnovu iPadu.

Reset iPadu

1. Ťuknite na Nastavenia (Settings) a zvoľte Všeobecné (General).

2. Zoskrolujte úplne dolu a ťuknite na Resetovanie (Reset).

3. Teraz vyberte Vymazať celý obsah a nastavenia (Erase All Content and Settings) a zadajte váš kód (ak máte nastavený).

4. Ťuknite na Vymazať iPad (Erase iPad) a potom ešte raz potvrďte.

5. Zadajte Apple ID a ťuknite na Vymazať (Erase) vpravo hore.

Hotovo. Všetky dáta na vašom zariadení boli vymazané a vy by ste mali vidieť úvodnú obrazovku, presne ako keď ste nový iPad vytiahli z krabice. Zariadenia je v tomto stave pripravené na predaj, obnovu zo zálohy alebo čerstvý štart.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.