Návod: Ako prehrávať YouTube na pozadí

Poznáte to. Ak si z YouTube niečo pustíte a potom prepnete na inú apku, prehrávanie sa zastaví. Skúste tento trik na prehrávanie v pozadí.

Nie vždy chcete video sledovať. Sú momenty, kedy by ste si iba spustili hudbu, audioknihy či iný obsah, ktorý chcete iba počúvať a popritom robiť na zariadení niečo iné. Máme pre vás dobrú správu – dá sa to aj v prípade, že nemáte YouTube predplatné. Tu je riešenie:

Otvorte si YouTube web cez Safari a vyhľadajte vec, ktorú chcete počúvať. Následne kliknite na Aa ikonku vľavo hore v URL lište.

Zvoľte Normálna verzia webstránky (Request Desktop Website).

Po zmene verzie webu spustite prehrávanie videa. Teraz môžete z apky Safari odísť.

Prehrávanie sa pravdepodobne preruší. Swipnutím zhora si otvorte Ovládacie centrum a v ňom uvidíte ovládanie spusteného videa. Stačí ťuknúť na Play a video bude pokračovať na pozadí.

zdroj: The Verge

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.