Na Apple Arcade pribudli Reigns: Beyond a All of You

Herná služba Apple sa rozrástla o dva nové tituly.

Reigns: Beyond je hrou, v ktorej hrajú kľúčovú rolu vaše rozhodnutia. Príbeh zasadený do vesmírneho prostredia sleduj rockovú kapelu, ktorá cestuje galaxiou na ceste za slávou. Počas svojho turné je treba riešiť okrem koncertov napríklad aj výber nových členov kapely či manažment vašich zdrojov. Jedno nesprávne rozhodnutie môže ohroziť celý ďalší vývoj.

All of You je novinkou číslo dva. Hra pre celú rodinu ponúka puzzle adventúru s príťažlivým vizuálom a jednoduchým ovládaním. Hlavnou postavou je sliepka, ktorá hľadá vo svete svoje stratené potomstvo. Herná mechanika je postavená na zastavovaní času, vďaka čomu môžete ovládať prostredie a nájsť správnu cestu.

zdroj: Apple Arcade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.