MacBook Pro 14″ na budúci rok?

Aspoň tak to vyzerá podľa nových prognóz. Nárast uhlopriečky 13 palcového modelu je podľa nich v pláne na rok 2021.

Nemenných 13,3″

Prakticky od chvíle, kedy 16 palcový MacBook nahradil 15 palcový, sa hovorilo o rovnakom scenári aj pre menší variant Apple laptopu s prívlastkom Pro. Všetci, ktorí očakávali, že v rámci najbližšieho refreshu tohto modelu príde aj väčšia uhlopriečka, mohli ostať po nedávnom odhalení nového MacBooku Pro sklamaní. Ten priniesol spoľahlivú Magic Keyboardrýchlejšie procesory, no zároveň aj nezmenenú veľkosť displeja.

Stále v hre

14 palcový MacBook Pro tak načas ustúpil do úzadia, ale jeho kartu teraz na stôl vyložil leaker, ktorý na Twitteri funguje pod menom L0vetodream. Práve jeho tweet predpovedá odhalenie 14 palcového MacBooku Pro už na budúci rok. To sú zároveň všetky informácie, ktoré k potenciálnej novinke v radoch Apple notebookov spomína.

Pokiaľ ide o možnú relevantnosť tohto zdroja, treba spomenúť, že práve L0vetodream v minulosti priniesol ako prvý viacero presných detailov o novom iPhone SE a takisto sa trafil aj pokiaľ išlo o termín odhalenia nového smartfónu či kapacity úložiska. Ďalším spoľahlivým infom bola správa o termíne predstavenie iPadu Pro, ktorého sme sa dočkali tretí marcový týždeň.

MacBook Pro Apple bežne aktualizuje raz ročne, takže sa budúci rok javí ako pravdepodobný termín odhalenia.

Čo by ste na takýto variant MacBook Pro povedali vy?

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.