LG ponúkne Apple TV apku na novších produktoch

Výrobca plánuje tento rok pridať do svojho webOS Apple aplikáciu. Týka sa to však nedávno vydaných televízorov.

Majitelia smart TV z roku 2018 či novších budú tak mať možnosť sledovať Apple TV+ a získajú prístup k iTunes obsahu – aj bez toho aby vlastnili streamovacie príslušenstvo či samotný televízor od Apple.

Kalifornská spoločnosť už v minulosti oznámila plány so sprístupnením svojej apky na zariadeniach od značiek Samsung, Vizio, Sony aj LG. Doposiaľ však podpora pre Apple TV zahŕňala iba produkty Samsungu.

Presný dátum, kedy by sa zákazníci mohli Apple TV aplikácie dočkať na svojich LG nie je známy. Značka sľúbila vo svojom vyjadrení priniesť túto možnosť “tento rok”, bez ďalších detailov a upresnení o konkrétnych modeloch zo spomínaných rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.