LG ponúkne Apple TV apku na novších produktoch

Výrobca plánuje tento rok pridať do svojho webOS Apple aplikáciu. Týka sa to však nedávno vydaných televízorov.

Majitelia smart TV z roku 2018 či novších budú tak mať možnosť sledovať Apple TV+ a získajú prístup k iTunes obsahu – aj bez toho aby vlastnili streamovacie príslušenstvo či samotný televízor od Apple.

Kalifornská spoločnosť už v minulosti oznámila plány so sprístupnením svojej apky na zariadeniach od značiek Samsung, Vizio, Sony aj LG. Doposiaľ však podpora pre Apple TV zahŕňala iba produkty Samsungu.

Presný dátum, kedy by sa zákazníci mohli Apple TV aplikácie dočkať na svojich LG nie je známy. Značka sľúbila vo svojom vyjadrení priniesť túto možnosť “tento rok”, bez ďalších detailov a upresnení o konkrétnych modeloch zo spomínaných rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.