Koncept: iMac s novým dizajnom a bezdrôtovým nabíjaním

Ak vás čerstvo predstavený refresh 27 palcového modelu z dizajnového hľadiska nenadchol, skúste si pozrieť tento koncept.

Apple iba včera odhalil novú verziu svojho stolného počítača, ktorá priniesla revíziu hardvéru. Veľká zmena v podobe očakávanej zmeny dizajnu sa však nekonala. Aspoň nie zatiaľ.

Podľa starších informácií, ktoré sa priebežne vynárali spolu s blížiacim sa termínom odhalenia, čakali niektorí redizajn inšpirovaný externým Pro Display XDR či iPadom Pro. Nový iMac mal mať vďaka tomu elegantnejšie línie, tenšie okraje a ploché hrany.

Presne tak si update iMacu predstavuje aj autor nasledovného konceptu, Daniel Bautista. V sérii vizuálov načrtol aj niekoľko zaujímavých prvkov, ktoré by mnohých potešili – napríklad plochu pre bezdrôtové nabíjanie, Face ID či podsvietenú klávesnicu.

 

zdroj: 9to5Mac

foto: Daniel Bautista

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?