Koncept: Apple Watch s hranatým dizajnom

Pozrite sa ako by mohli vyzerať hodinky od Apple, ak by sa pri ich vzhľade inšpirovali novým iPhonom.

Súčasná podoba telefónu priniesla oproti predchodcom výrazne hranatejší dizajn, ktorý je pomyselným návratom k predchádzajúcim modelom piatej, resp. štvrtej generácie iPhonu. Čo ak by však podobne vyzerali aj Apple Watch? Túto otázku si položil dizajnér Wilson Nicklaus a vytvoril koncept, ktorý takúto podobu hodiniek prezentuje.

Jeho rendery Apple Watch Series 7 ukazujú možnú podobu zariadenia, ak by bolo inšpirované dizajnovým jazykom, ktorý spája iPhone a iPad modely. Telo hodiniek je vsadené do rámu z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu hodinky verne pripomínajú vzhľad iPhonu 12 Pro. 

Apple rád udržuje dizajn svojich produktov konzistentný, nebolo by preto veľkým prekvapením, ak by sme sa niekedy v budúcnosti dočkali podobne navrhnutých Apple Watch. Treba povedať, že vyzerajú dobre aj v nasledovnej rozpohybovanej verzii:

zdroj: 9to5Mac, Wilson Nicklaus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.