Viac ako štvrtina majiteľov iPhone SE prišla z Androidu

Úspešnému modelu sa podarilo pritiahnuť viac zákazníkov konkurencie ako je bežné.

Nedávno sme písali o úspechu, ktorý nástupca pôvodného SE zožal. Apple jeho plán ponúknuť cenovo dostupné zariadenie, ktoré bude veľkým ťahákom pre všetkých majiteľov starších iPhonov, dokonale vyšiel.

Okrem Apple zákazníkov vlastniacich starší iPhone však po zariadení siahlo aj mnoho majiteľov Android smartfónov. Je ich dokonca až 26% z celkového objemu kupujúcich.

Pokiaľ ide o to, že by mohol iPhone SE prevalcovať dopyt po iPhone 12, ktorý očakávame túto jeseň, Cupertino je optimistické:

Zákazníci, ktorí si kupujú iPhone SE sú cenoví pragmatici, 5G ich príliš nezaujíma a menší displej nepovažujú za nedostatok. Viac ako 30% zákazníkov prešlo na iPhone SE z iPhone 6S či dokonca staršieho modelu.

zdroj: iMore

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.