iPhone 12: septembrové predstavenie, objednávky až v októbri?

Tak to vyzerá podľa najnovších správ od analytikov.

Tím odborníkov z Wedbush dávnejšie tvrdil, že Apple dodrží pôvodný termín odhalenia novej generácie svojho smartfónu. Na tejto prognóze ďalej trvajú, ale je podľa nich nepravdepodobné, že by sa všetky modely iPhonu 12 dali objednať v rovnaký mesiac.

Portál 9to5Mac v súvislosti s novým iPhonom predostrel tri možné scenáre:

A) Prezentácia sa uskutoční v septembri a hneď po nej budú k dispozícii všetky modely, ale v obmedzenom množstve. Pro segment sa pravedpodobne dostane do druhej línie s dlhšími dodacími lehotami.

B) Keynote prebehne v septembrovom termíne, jeden či viacero modelov bude dostupný okamžite, ostatné v neskoršom termíne.

C) Apple predstaví iPhone 12 až v októbri s dostatočnými zásobami pre objednávky.

Práve Wedbush však v minulosti poslednú verziu zavrhol. Takže to skôr vyzerá na jednu zo zvyšných dvoch. Presnejšie info o tom, ktoré modely by mohli byť dostupné ako prvé, zatiaľ nepoznáme.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.