iPhone 12 pôjde do výroby v júli

Koncom tohto mesiaca je naplánované ukončenie druhej fázy záverečného testovania očakávanej novinky a následne sa začne samotná produkcia.

Uviedol to portál DigiTimes. V správe sa hovorí o plošnom začatí výrobného procesu pre všetky modely nového iPhonu 12.

Či sa však dočkáme aj súbežného predstavenia novej rady Apple smartfónu je iná otázka, na ktorú navyše zatiaľ odpoveď nepoznáme. V minulosti sa hovorilo o tom, že predstavenie vyšších modelov s mmWave 5G sa kvôli problémom v produkčnom reťazci posunie o čosi neskôr. Základný model nového iPhonu má ponúknu sub-6GHz 5G.

Dvanásta generácia iPhonu má prísť v štyroch modelových prevedeniach. Klasický iPhone 12 ponúkne dva varianty displeja – s uhlopriečkou 5,4 a 6,1 palca. Pro modely budú takisto dva – 6,1 palcový a 6,7 palcový.

Všetky štyri iPhony majú disponovať OLED technológiou, 5G (v jednej či druhej podobe) a menším výrezom na prednej strane. Takisto sa hovorí o LiDAR skeneri pre higher-end modely.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.