Company of Heroes si zahráte už čoskoro aj na iPhone

Obľúbená stratégia, ktorú na Apple platformu priniesol Feral Interactive, sa 10. septembra predstaví aj na iOS.

Na jar pritom vývojári vydali verziu pre iPad, ktorá priniesla upravené rozhranie, šité na mieru dotykovému ovládaniu. O iPhone verzia sa prvýkrát hovorilo ešte v apríli, no presný termín odhalenia Feral neprezradil.

V prípade iPhone verzie hry autori zdôraznili dobrú ovládateľnosť, práve vďaka podobnému prístupu, aký zvolili pri iPade. Company of Heores pre smartfóny by teda mala priniesť podobne prepracované UI, ktoré myslí na špecifiká zariadenia, na ktorom hra pobeží.

Stratégiu si môžete zahrať na iPhone 6s alebo novšom – podľa Feralu bude v App Store dostupná za jednorazovú sumu 14,99€ bez nákupov v apke. Ak už vlastníte iPad verziu, tú pre iPhone by ste mali získať bezplatne. 

zdroj: Feral Interactive

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.