Bug, ktorý resetoval predvolené apky, odstraňuje iOS 14.0.1

Je tu prvý update nového iOS s užitočnou opravou. Prichádza zhruba týždeň po vydaní iOS 14.

Aktualizácia rieši chybu, ktorá spôsobovala, že sa po reštarte zariadenia zmenili apky ako mail či webový prehliadač z vami predvolených na tie natívne. Ak ste si teda nastavili napríklad Google Chrome namiesto Safari, mohlo sa vam po reboote state, že sa zariadenie vrátilo k originálnemu nastaveniu.

Staršie modely ako iPhone 7 a 7 Plus mali problém so zobrazovaním náhľadov v aplikácii Fotoaparát, update túto chybu opravuje. Takisto boli odstránené chyby, ktoré bránili iPhonu v pripájaní k WiFi, či v odosielaní mailov prostredníctvom konkrétnych mailových klientov.

Okrem iOS vydal Apple aktualizácie aj pre iPadOS, tvOS či wachOS. Zároveň vyšla aj oprava chýb pre macOS Catalina, o ktorej si môžete prečítať TU.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.