Bug, ktorý resetoval predvolené apky, odstraňuje iOS 14.0.1

Je tu prvý update nového iOS s užitočnou opravou. Prichádza zhruba týždeň po vydaní iOS 14.

Aktualizácia rieši chybu, ktorá spôsobovala, že sa po reštarte zariadenia zmenili apky ako mail či webový prehliadač z vami predvolených na tie natívne. Ak ste si teda nastavili napríklad Google Chrome namiesto Safari, mohlo sa vam po reboote state, že sa zariadenie vrátilo k originálnemu nastaveniu.

Staršie modely ako iPhone 7 a 7 Plus mali problém so zobrazovaním náhľadov v aplikácii Fotoaparát, update túto chybu opravuje. Takisto boli odstránené chyby, ktoré bránili iPhonu v pripájaní k WiFi, či v odosielaní mailov prostredníctvom konkrétnych mailových klientov.

Okrem iOS vydal Apple aktualizácie aj pre iPadOS, tvOS či wachOS. Zároveň vyšla aj oprava chýb pre macOS Catalina, o ktorej si môžete prečítať TU.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?