Apple zverejnil trailer na nový dokument Tiny World

Seriálová novinka má mať premiéru 2. októbra. O čom bude?

Dokumentárna séria vám ukáže svet očami najmenších tvorov, ktorý obývajú planétu a pôsobivé veci, ktoré dokážu preto, aby prežili.

Pokiaľ ide o žáner dokumentu, Apple na svojej streamovacej chystá na túto jeseň aj ďalšie dve novinky – Becoming YouEarth at Night in Color.

Prvá spomínaná s premiérou 13. novembra bude o tom, ako život človeka určuje prvých 2000 dní po narodení. Protagonistami budú deti z celého sveta. Earth at Night in Color dorazí 4. decembra a bude sledovať nočný život zvierat.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.