Apple vydal upútávku na nadchádzajúci špionážny thriller “Tehran”

Apple dnes vydal úplne prvú upútavku na svoju novú Apple TV+ sériu s názvom “Tehran”, ktorá je opísaná ako “špionážny thriller.  

“Tehran” vypráva príbeh agentky Israeli Mossad, ktorá sa vnorí do utajenej a nebezpečnej misie v Teheráne, ktorá dostane ju a jej okolie do nebezpečenstva.

Sária začína s herečkou Niv Sultav v úlohe Israeli, spolu s Shaunom Toubom, Sheriv Alenabi, Liraz Charli a Menashe Noy. Apple vytvoril partnerstvo s Cineflix Rights a izraelskou sieťou Kan 11 aby na výrobe série spolupracovali.

Dohromady má séria “Tehran” osem epizód, pričom prvé tri budú mať svoju premiéru v piatok, 25. septembra. Dodatočné epizódy budú postupne vychádzať každý týždeň. “Tehran” bude dostupný pre Apple TV+ predplatiteľov.

Apple TV+ stojí 4,99$ mesačne a poskytuje prístup k Apple TV+ obsahu a filmom pre celú rodinu. Apple TV+ je možné sledovať prostredníctvom iPhonu, iPadu, Apple TV, Macu, Roku zariadeniam, Amazon Fire TV a vybraným inteligentným televíziám od LG a Samsungu.

zdroj: MacRumorsČlánky, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?