Apple vydal update iOS s opravou chýb pre iPhone 12

Verzia 14.2.1 rieši nepríjemnosti s miznúcimi správami a nefunkčným odomykaním displeja.

Problémy trápili najmä najnovšiu generáciu Apple smartfónu. Šlo konkrétne o nefunkčné prijímanie správ či ich miznutie v konverzáciách s jednou či viacerými osobami.

Väčšinou sa situácia objavili pri komunikácii s Android používateľmi. iPhone 12 mini zase trápil bug, ktorý zapríčinil, že pri zamknutej obrazovke zariadenie nereagovalo, najmä pri swipe zospodu obrazovky či stláčaní tlačidiel pre baterku alebo kameru na zamknutom displeji.

Update okrem týchto závažných problémov odstraňuje aj nepríjemnosť, ktorá sa mohla prejavovať zníženou kvalitou zvuku na audio doplnkoch k iPhonu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.