Apple vydal prvú betu nových iOS a iPadOS

Verzie s označením 13.4 sú už dostupné pre vývojárov. Beta prichádza týždeň po vydaní aktuálneho iOS 13.3.1.

Podľa označenia vyplýva, že by malo ísť o ďalší väčší update. Môžeme preto očakávať drobné zmeny dizajnu aj nové funkcie, či úpravy tých existujúcich. Takisto, ako ostatné aktualizácie, by aj 13.4 mal priniesť opravy chýb, ktoré sa v predošlej verzii vyskytli.

Nové sú napríklad Memoji nálepky, kde nechýba nová mimika. Ďalšou fajn novinkou má byť možnosť pre vývojárov predávať ich apky pre MacOS alebo iOS v rámci jedného balíka.

CarPlay zase ponúkne nové navigačné a telefonovacie ovládanie od tretích strán. Zaujímavou novinkou, ktorá by sa podľa aktuálnych informácií mala v iOS 13.4 nachádzať je funkcia CarKey.

Ako správne tušíte, má ísť o možnosť, ktorá vám pomocou Apple zariadení ako iPhone či Apple Watch umožní odomykať, zamykať či dokonca naštartovať kompatibilné vozidlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.