Apple TV už aj na Sony a Vizio televízoroch

Aplikácia od Apple sa tak po príchode na LG zariadenia dostane aj na obrazovky vybraných modelov ďalších dvoch značiek.

Kalifornská spoločnosť to uviedla v rámci svojej tlačovej správy. K spusteniu má prísť v priebehu roka. Apple TV apka umožní majiteľom novších smart TV od LG a teraz aj SonyVizio streamovať ponuku Apple TV+ či ostatný obsah Apple TV ako aj prístup k iTunes knižniciam, v rámci ktorých si budú mocť kúpiť či požičať viac ako 100 000 rôznych titulov.

Aplikácia je aktuálne dostupná pre iPhone, iPad, Mac, Apple TV, ale aj PC, či vybraných modeloch Samsung, RokuAmazon Fire.

komentáre
  1. Caute,
    zaujima ma, ze ak si dokazem spustit appku apple TV na novsich smart televizoroch, ci ma este nejaky vyznam kupovat krabicku appleTV? Mirroring aj tak niektore aplikacie appleTV nepodporuje (napr. digigo), tak by ma zaujimalo este ake ine vyuzite by mala potom krabicka apple TV. Dakujem za rady a podnety, pripadne skusenosti…

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?