Apple TV+ predstavila teaser k novinke The Snoopy Show

Animovaný seriál s ikonickým psom v hlavnej úlohe dorazí vo februári.

Pôjde už o v poradí druhú spoluprácu DHX Media, ktorá má pod sebou značku Peanuts Worldwide pracujúcu na Snoopym.

Ešte minulý rok Apple TV+ priniesol aj animované formáty ako Peanuts in Space: Secrets of Apollo 10 či Snoopy in Space. V nich sa Snoopy rozhodol stať astrounautom. Za animovaný “dokument” Peanuts in Space získal Apple aj Emmy v kategórii Výnimočný program pre deti a rodinu. Apple TV+ tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude pokračovať v rozvíjaní úspešnej značky zo svojho katalógu.

zdroj: Apple TV+Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.