Apple TV+ odpremiéruje novinku s Justinom Timberlakeom

Hlavnou postavou drámy je bývalá stredoškolská futbalová hviezda Eddie Palmer, ktorá zhasla po tom, čo ho odsúdili na 12 rokov väzenia.

Palmer, ktorého hrá Justin Timberlake, sa v úvode filmu vracia do rodnej Louisiany k svojej starej mame, ktorá ho vychovala. Snaží sa začať odznova a zapadnúť do komunity malého mesta, ktorá nezabúda.

Veci sa skomplikujú, keď jeho susedka Shelly vo víre jedného zo svojich niekoľkodňových žúrov na dlhší čas zmizne. Palmerovi zverí na stráženie 7 ročného Sama, ktorý je pre svoju vyzretosť a odlišnosť často terčom šikany.

Eddie si k Samovi postupne nájde cestu a zdá sa, že hlavného hrdinu čakajú konečne lepšie časy. Všetko však môže ohroziť jeho minulosť.

Film má mať premiéru 29. januára.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.