Apple TV+ odpremiéruje novinku s Justinom Timberlakeom

Hlavnou postavou drámy je bývalá stredoškolská futbalová hviezda Eddie Palmer, ktorá zhasla po tom, čo ho odsúdili na 12 rokov väzenia.

Palmer, ktorého hrá Justin Timberlake, sa v úvode filmu vracia do rodnej Louisiany k svojej starej mame, ktorá ho vychovala. Snaží sa začať odznova a zapadnúť do komunity malého mesta, ktorá nezabúda.

Veci sa skomplikujú, keď jeho susedka Shelly vo víre jedného zo svojich niekoľkodňových žúrov na dlhší čas zmizne. Palmerovi zverí na stráženie 7 ročného Sama, ktorý je pre svoju vyzretosť a odlišnosť často terčom šikany.

Eddie si k Samovi postupne nájde cestu a zdá sa, že hlavného hrdinu čakajú konečne lepšie časy. Všetko však môže ohroziť jeho minulosť.

Film má mať premiéru 29. januára.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.