Apple spustil registráciu pre vývojárov, ktorí majú nárok na zníženú províziu z App Store

Spoločnosť ešte minulý mesiac ohlásila novú, výhodnejšiu sadzbu pre malé podniky a nezávislých vývojárov. Program spustí 1. januára 2021, už oddnes sa však do neho možno prihlásiť.

Táto novinka umožní vybranej skupine vývojárov, ktorých ročný obrat nepresahuje 1 milión dolárov, aby zo svojho príjmu z App Store odvádzali namiesto štandardných 30% iba polovicu.

Ak by vás zaujímalo, aká veľká časť vývojárskej komunity, ktorá je aktívna na tejto platforme, má nárok na výhodnejšiu maržu, podľa analýzy je to až 98% vývojárov. Treba však dodať, že táto skupina prináša Apple iba 5% príjmov z App Store.

15% poplatok, ktorý si Apple berie sa vzťahuje na platené aplikácie, nákupy v nich či na nákup predplatného.

Všetky potrebné informácie záujemcom poskytne stránka venovaná novému App Store Small Business Program. 

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.