Apple spustil registráciu pre vývojárov, ktorí majú nárok na zníženú províziu z App Store

Spoločnosť ešte minulý mesiac ohlásila novú, výhodnejšiu sadzbu pre malé podniky a nezávislých vývojárov. Program spustí 1. januára 2021, už oddnes sa však do neho možno prihlásiť.

Táto novinka umožní vybranej skupine vývojárov, ktorých ročný obrat nepresahuje 1 milión dolárov, aby zo svojho príjmu z App Store odvádzali namiesto štandardných 30% iba polovicu.

Ak by vás zaujímalo, aká veľká časť vývojárskej komunity, ktorá je aktívna na tejto platforme, má nárok na výhodnejšiu maržu, podľa analýzy je to až 98% vývojárov. Treba však dodať, že táto skupina prináša Apple iba 5% príjmov z App Store.

15% poplatok, ktorý si Apple berie sa vzťahuje na platené aplikácie, nákupy v nich či na nákup predplatného.

Všetky potrebné informácie záujemcom poskytne stránka venovaná novému App Store Small Business Program. 

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.