Apple spustil program výmeny displejov pre iPhone 11

Značka prichádza s riešením pre problém, pri ktorom časť zariadení nereagovala na dotyk.

Podľa oficiálnych informácií od Apple šlo o produkty vyrobené od novembra minulého roku po máj 2020. Má ísť o chybu  obrazovkového modulu, ktorý sa prejavuje spomínaným problémom s dotykom.

Používatelia, ktorých sa problém týka, môžu mať nárok na servis od Apple. Pre overenie značka sprístupnila online formulár, kde môžete zadať sériové číslo telefónu a zistiť, či je vaše zariadenie určené na bezplatnú výmenu komponentu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.