Apple Silicon uvidíme podľa Bloombergu v novembri

Okrem počítačov s procesormi, ktoré Apple avizoval už na júnovej konferencii WWDC, by sme sa mohli dočkať ešte nových slúchadiel s pracovným názvom AirPods Studio, AirTags a menšieho HomePodu.

Slúchadlá s celoušným dizajnom by podľa informácií z mája mali byť už vo výrobe, takže novembrový, resp. neskorší termín ich predstavenia v aktuálnom roku, je vysoko pravdepodobný.

V prípade zvyšných dvoch adeptov sa predpoveď Bloombergu líši od prognóz leakera Jona Prossera, ktorý ich predstavenie vidí reálne už dnes v rámci online eventu s názvom Time Flies. Prosser má za sebou tipy, ktoré mu vyšli aj také, pri ktorých sa úplne netrafil. Naopak, Bloomberg a menovite Mark Gurman, predstavujú v tomto ohľade o niečo spoľahlivejší zdroj, takže je skôr možné, že AirTags aj HomePod uvidíme najskôr v novembri.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.