Apple rieši situáciu okolo koronavíru

Kalifornská spoločnosť začala limitovať cestovanie svojich zamestnancov do Číny v súvislosti s rizikom nákazy.

Okrem toho zatvoril Apple aj jeden zo svojich retailov v čínskom vnútrozemí a pri iných obmedzil otváracie hodiny. Značka nie je jediná, ktorá reaguje týmto spôsobom – LG či Facebook takisto znížili objem pracovných ciest do Číny iba na nevyhnutné prípady. Foxconn ako jeden z dodávateľov komponentov od Apple sa vyjadril, že neočakáva komplikácie v dôsledku koronavíru.

Apple poskytol svojim zamestnancov starostlivosť v podobe  zdravotných balíčkov či pravidelnej kontroly príznakov a takisto zvýšenej čistoty svojich priestorov a pracovísk.

zdroj: The Verge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.