Apple ponúka trojmesačný trial pre Apple News+

Nový produkt, ktorý ponúka spojené predplatné viacerých Apple služieb, je zatiaľ dostupný v USA, Veľkej Británii, Kanade a v Austrálii.

Možnosť aktivovať si Apple News+ na štvrťroka zadarmo majú noví predplatitelia až do pondelka. Ide o nadštandardnú ponuku, keďže služba je bežne k dispozícii na skúšku po dobu jedného mesiaca. Po skončení trialu vychádza Apple News+ na 9,99 $ v Spojených štátoch.

Za túto sumu majú používatelia prístup k stovkám časopisov a novín. Apple News+ bola spustená v marci minulého roku.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.