Apple má najviac spokojných zákazníkov v USA

Vyplýva to z prieskumu, ktorý realizoval American Customer Satisfaction Index. Kalifornské jablko však až taký suverén nie je.

Apple tento rok dosiahol skóre 82%, čo je pokles o jedno percento oproti roku 2019. Tesne za ním však nasleduje Samsung, ktorý od kráľa tabuľky delí jediné percento a drží si tak výsledok z minulého roku. Úvodnú trojicu uzatvára Acer so 78% spokojnosťou zákazníkov.

Kompletné poradie:

  1. Apple – 82%
  2. Samsung – 81%
  3. Acer – 78%
  4. Amazon – 78%
  5. ASUS – 77%
  6. Dell – 77%
  7. HP – 77%
  8. Všetky ostatné – 76%
  9. Lenovo – 76%
  10. Toshiba – 75%

Do výsledkov sa zarátavajú laptopy, tablety aj desktop zariadenia. Ako kľúčové faktory pre mieru spokojnosti zákazníkov sú uvádzané dizajn, kvalita zvuku a obrazu, dostupnosť príslušenstva, softvéraplikácie, problémy so systémom, jednoduchosť ovládania či rýchlosť procesoru.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.