Aktuálne! Takto budú vyzerať nové Powerbeats4

Video aj parametre nového produktu unikli ešte pred oficiálnym predstavením.

Nástupca Apple Powerbeats3 je prakticky za rohom. Vďaka 9to5Mac a webu WinFuture si však už teraz môžete obzrieť podobu slúchadiel a prečítať špecifikáciu.

Ako vidno nové Powerbeats ponúknu elegantnejší dizajn, ktorý má byť navyše aj ergonomický. Zároveň by sme sa mali dočkať výdrže 15 hodín prehrávania (o 3 hodiny viac ako predošlá generácia). Nabíjanie bude pravdepodbne možné poprvýkrát cez Lightning. 

video: 9to5Mac

foto: WinFuture

Novinka bude v sebe ukrývať čip H1, ktorý ponúkne podporu pre Siri. Logo Beats má slúžiť aj ako tlačidlo pre spustenie, pozastavenie či skok v prehrávaní. Dlhé stlačenie aktivuje Siri. Pokiaľ ide o vonkajší vzhľad, na základe dostupných záberov vidno, že nové slúchadlá si budete môcť kúpiť v troch farebných prevedeniach.

Predstavenia nových Powerbeats sa pravdepodobne dočkáme v najbližšom dňoch, možno paralelne s novým iOS.

zdroj: 9to5Mac, WinFuture

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.