Aktuálne! Takto budú vyzerať nové Powerbeats4

Video aj parametre nového produktu unikli ešte pred oficiálnym predstavením.

Nástupca Apple Powerbeats3 je prakticky za rohom. Vďaka 9to5Mac a webu WinFuture si však už teraz môžete obzrieť podobu slúchadiel a prečítať špecifikáciu.

Ako vidno nové Powerbeats ponúknu elegantnejší dizajn, ktorý má byť navyše aj ergonomický. Zároveň by sme sa mali dočkať výdrže 15 hodín prehrávania (o 3 hodiny viac ako predošlá generácia). Nabíjanie bude pravdepodbne možné poprvýkrát cez Lightning. 

video: 9to5Mac

foto: WinFuture

Novinka bude v sebe ukrývať čip H1, ktorý ponúkne podporu pre Siri. Logo Beats má slúžiť aj ako tlačidlo pre spustenie, pozastavenie či skok v prehrávaní. Dlhé stlačenie aktivuje Siri. Pokiaľ ide o vonkajší vzhľad, na základe dostupných záberov vidno, že nové slúchadlá si budete môcť kúpiť v troch farebných prevedeniach.

Predstavenia nových Powerbeats sa pravdepodobne dočkáme v najbližšom dňoch, možno paralelne s novým iOS.

zdroj: 9to5Mac, WinFuture

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?