Aktuálne! Takto budú vyzerať nové Powerbeats4

Video aj parametre nového produktu unikli ešte pred oficiálnym predstavením.

Nástupca Apple Powerbeats3 je prakticky za rohom. Vďaka 9to5Mac a webu WinFuture si však už teraz môžete obzrieť podobu slúchadiel a prečítať špecifikáciu.

Ako vidno nové Powerbeats ponúknu elegantnejší dizajn, ktorý má byť navyše aj ergonomický. Zároveň by sme sa mali dočkať výdrže 15 hodín prehrávania (o 3 hodiny viac ako predošlá generácia). Nabíjanie bude pravdepodbne možné poprvýkrát cez Lightning. 

video: 9to5Mac

foto: WinFuture

Novinka bude v sebe ukrývať čip H1, ktorý ponúkne podporu pre Siri. Logo Beats má slúžiť aj ako tlačidlo pre spustenie, pozastavenie či skok v prehrávaní. Dlhé stlačenie aktivuje Siri. Pokiaľ ide o vonkajší vzhľad, na základe dostupných záberov vidno, že nové slúchadlá si budete môcť kúpiť v troch farebných prevedeniach.

Predstavenia nových Powerbeats sa pravdepodobne dočkáme v najbližšom dňoch, možno paralelne s novým iOS.

zdroj: 9to5Mac, WinFuture

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.