Ako na vlastný TopNine Instagram post?

cover1 - Ako na vlastný TopNine Instagram post?

Rok 2019 pomaly ale isto končí a s tým súvisí aj čas obzrieť sa späť. Napríklad aj prostredníctvom najpopulárnejších príspevkov, ktoré ste počas uplynulých mesiacov zavesili na Instagram.

Ak si chcete vytvoriť svoj príspevok s deviatkou tých najlepších, je to vcelku jednoduché. Stačí si stiahnuť bezplatnú apku od Beta Labs, ktorá vám s tým pomôže.

Po stiahnutí sa vás aplikácia spýta na vaše Instagram meno. Stačí zadať a zvoliť Continue. Následne vložíte svoj e-mail. Apka následne vygeneruje TopNine post z vášho Instagram profilu. Ak vám prekáže vodoznak cez obrázok, môžete ho odstrániť pomocou nákupu v apke za 2,99$.

body10 - Ako na vlastný TopNine Instagram post?

Nový post môžete zdieľať kliknutím na Share. Následne máte možnosť si obrázok buď uložiť do fotiek alebo ho pridať priamo do vašich Stories.

Ak nie ste fanúšikom inštalovania apiek na jednorazové použitie, môžete skúsiť aj alternatívu v podobe tejto webky. Na nej stačí takisto zadať svoje Instagram meno a stránka vygeneruje post s vašimi deviatimi naj príspevkami. Treba však počítať s cca 10 minútami času, kým sa vám post zobrazí. Dôvodom je generovanie na základe počtu lajkov a samozrejme aj veľký traffic na tomto webe s ohľadom na dátum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.