Aké budú ďalšie Apple Watch? Tim Cook odkazuje na množstvo senzorov porovnateľné s autami

Šéf Apple sa o budúcnosti smart hodiniek rozprával s Michaelom Robertsom z magazínu Outside.

Na otázku, čo Apple Watch čaká, Cook uviedol, že zariadenie je stále na relatívnom začiatku svojej cesty a že spoločnosť aktuálne testuje dychberúce funkcie, aj keď nie všetky budeme mať možnosť vidieť pri predstavovaní nových generácií hodiniek.

Tim Cook doplnil aj paralelu s automobilmi: “Predstavte si množstvo senzorov vo svojom aute. A ľudské telo je pritom omnoho dôležitejšie ako auto.”

Funkcie, ktoré monitorujú zdravie ľudí prostredníctvom Apple Watch, pribúdajú s každou novou generáciou. Hodinky dnes sledujú tep, upozorňujú na nepravidelný rytmus srdca, merajú okysličenie krvi, dokážu detekovať pád a disponujú aj ECG aplikáciou.

zdroj: Outside

cover: Wilson Nicklaus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.