Affinity ponúka apky za polovicu aj 3 mesačný trial!

Serif sa rozhodol v súčasnej situácii podať pomocnú ruku kreatívnej komunite.

Pre všetkých, ktorí majú záujem, sprístupnila spoločnosť svoje produkty na 3 mesiace zadarmo – v rámci bezplatného trialu pre Mac aj Windows! Okrem toho si môžete teraz kúpiť aj všetky apky z ponuky vývojárskeho štúdia so zaujímavou 50% zľavou. Či už na Mac, Windows alebo iPad.

Serif sa zároveň v snahe podporiť freelancerov zaviazal, že v nadchádzajucom období zamestná externe viac ako 100 kreatívcov, ktorí počas troch mesiacov budú môcť pre značku tvoriť výstupy. Spoločnosť tak investuje rovnakú sumu ako v prípade ročného budgetu pre tento typ zákazok. Viac podrobnosti sľubujú vývojári čoskoro.

Predĺžená skúšobná lehota na softvér, či polovičné ceny za Affinity apky má pomôcť nielen dizajnérom ale napríklad aj študentom, ktorí sa ocitli v izolácii a nemajú na svojich osobných zariadeniach prístup k nástrojom.

Viac info nájdete na oficiálnom webe.

zdroj: Affinity

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.