Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #24 týždeň

Prinášame ďalšie pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a počítače Mac.

iOS

Ackeron – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

Ackeron je RPG hra, v ktorej ste boli vyslaný do vesmíru, aby ste naspäť na Zem priniesli mimozemské technológie, aby ste zachránili našu planétu.Ste poslednou nádejou ľudstva. Avšak civilizácia, ktorú ste objavili, bola zničená nepriateľskými mimozemšťanmi. Takže musíte najskôr obnoviť zničenú planétu, aby vám pomohli zachrániť Zem.

Asketch – 3,49€ (pôvodná cena 4,99€)

Asketch je jednoduchá a pritom všestraná aplikácia na kreslenie.

File Manager PRO – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

File Manager Pro je vynikajúca aplikácia na sťahovanie, usporiadanie a prezeranie všetkých súborov na vašom iPhone alebo iPade. Svoje súbory môžete stiahnuť z počítača pomocou programu iTunes alebo otvoriť dokumenty priamo z emailu. Okrem toho aplikácia podporuje najpopulárnejšie cloudové služby ako Google Drive, One Drive, Dropbox, iCloud a rôzne typy súborov: PDF, HTML, RTF, TXT, PNG, JPG, GIF, MS Office (Word, Excel a Powerpoint)…

Animus – Stand Alone – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

Animus je brutálna akčná RPG hra.

The Minims – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

The Minims je point to klik adnventúra, ktorá sa odohráva v minimalistickom svete Minimsov. Vašou úlohou bude zbierať rôzne predmety, vyriešiť hádanky, príbeh opisuje vnútornú cestu človeka o jeho úlohe v spoločnosti a rodine.

Neon Chrome – 3,49€ (pôvodná cena 8,99€)

Neon Chrome je nekonečná akčná hra s procedurálne generovanými úrovňami a ničiteľným prostredím.

Raven – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

Aplikácia Raven premení fotoaparát vášho iPhonu na fotoskener, pomocou ktorého môžete zdigitalizovať vaše staré fotografie. Raven obsahuje niekoľko filtrov a fotografických rámčekov.

Danmaku Unlimited 2 – 1,09 € (pôvodná cena 5,99€)

Danmaku Unlimited 2 prináša moderný a originálny vzhľad klasického japonského arkádového žánru na mobilné zariadenia. Vašou úlohou bude ako pilot bojového lietadla zničiť svojho nepriateľa.

Danmaku Unlimited 3 – 1,09 € (pôvodná cena 5,99€)

Pokračovanie, v ktorom sa vydáte na oblohu ako posledný obranca ľudstva.

Crashlands – 5,49€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre sa ocitneš v roli vesmírneho kuriéra, ktorý stroskotal na planéte. Tu na teba čaká množstvo nepriateľov a príšer, ktoré ti budú stáť v ceste, no tvoja úloha je jasná – dostať sa z planéty a za každú cenu doručiť balík. Aby si ale porazili nepriateľské bytosti na planéte, budeš si musieť postaviť prístrešok, zbierať zbrane a ďalšie predmety, ktoré ti na tvojej ceste pomôžu.

Titan Quest – 3,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

SkySafari 6 Pro – 32,99€ (pôvodná cena 42,99€)

SkySafari 6 Pro je jednou z najlepších aplikácii pre amatérskych astronautov. Obsahuje všetky objekty, ktoré boli kedy objavené v slnečnej sústave, podporuje rozšírenú realitu – AR a spomedzi všetkých podobných aplikácii, SkySafari 6 Pro ma najväčšiu databázu vesmírnych objektov.

Evoland – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Evoland je hra, ktorá sa vyvíja a z pixelovej grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie. Banálny postup a možnosti v úvode sú obohacované o nové prvky a súčasti a priebeh je čoraz zaujímavejší. Systém hry je založený na postupnom pridávaní jednotlivých zložiek. Zážitok sa mení počas progresu a vývoja hratelnosti, boje napríklad prechádzajú z reálneho času na ťahové a jednoduché bludiská s logickým postupom do máp s náhodnými bitkami.

DRAGON QUEST VIII – 16,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Príbeh hry DRAGON QUEST VIII sa toči okolo bezmenného hrdinu a party spojencov, ktorí putujú svetom v snahe zničiť zlomyselného Dhoulmagusa. Ocitnete sa vo svete, ktorý sa líši od všetkého, čo ste doteraz poznali, pričom preskúmate rozľahlé pláne, vrcholy a údolia v zdanlivo nekonečnom svete. Dragon Quest VIII sa sústredí na patálie štyroch hlavných postáv – okrem bezmenného hrdinu, ktorý je schopný bojovať mečom, kopijou, bumerangmi, či zosielať mocné kúzla, sa do partie pridá Yangus, ktorý sa špecializuje na boj sekerou, kosou, či palicou, ďalej Jessica, ktorá sa vydáva pomstiť vraždu svojho brata a nakoniec templár Angelo.

Cubasis 2 – 26,99€ (pôvodná cena 42,99€)

Cubasis 2 je komplexný produkčný hudobný nástroj optimalizovaný pre dotykové ovládanie, ktorý vám umožní nahrávanie, editáciu a mixovanie hudby a vytvorené dielo môžete ihneď zdielať s celým svetom.

Death Point – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Death Point je špionážna hra plná vzrušenia a emócii ktorá sa odohráva v postapokaliptickej budúcnosti, ktorá neodpúšťa chyby a nedáva žiadnu šancu prežiť slabým. Hra obsahuje 10 misií približne s 12 hodinovým gameplayom.

macOS

Adobe Photoshop Elements 2019 – 74,99€ (pôvodná cena 99,99€)

Adobe Photoshop Elements 2019 je určený bežným používateľom, ktorí s editáciou fotiek a videí len začínajú. Aplikácia v novej verzii ponúkne jednoduchý spôsob ich úpravy, usporiadania, vytváranie a ľahkého zdieľania. Tešiť sa môžete aj na jednoduché a prehľadné prostredie. Oproti predchádzajúcej verzii prináša celý rad zažitých aj nových, užitočných funkcií napr. hromadné úpravy, ktoré pridajú jas, farbu, ostrosť alebo efekty do viacerých fotiek naraz, urýchli prácu a zladí snímky do jednotného štýlu. Taktiež môžete použiť dotykové ovládanie. Zmeňte zamračenú tvár na úsmev, opravte prižmúrené oči a robte ďalšie rýchle opravy, aby na fotkách každý vyzeral čo najlepšie. Pridajte za vyfotený predmet alebo osobu rozmazané pozadie, ktoré vytvorí dojem rýchleho pohybu. Jednoduchší je aj výber vlasov, zvieracej srsti a ďalších jemných detailov. Stačí nakresliť približnú hranicu a aplikácia Elements sa postará o ostatné.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť