Trojica Apple produktov sú podľa TIME zariadeniami desaťročia

Známy magazín zaradil iPad, Apple Watch a AirPods medzi desiatku technológií dekády.

Prvý iPad predstavil Apple pred deviatimi rokmi. Značka priniesla funkčný  a navyše elegantný koncept tabletu, ktorý bol dovtedy skôr rekvizitou v sci-fi ako realitou. Podobne ako iPhone bol aj tablet od Apple revolučnou novinkou, ktorý v mnohom formoval vývoj v tejto oblasti.

Apple Watch a AirPods prišli na scénu v roko 2015 a 2016. Dnes patria k najpopulárnejším produktom svojej kategórie. Apple bolo dokonca nedávno pasované za lídra v tomto segmente na základe trhového podielu.

A aké technologické vychytávky sa ešte ocitli na zozname TIME? Tesla Model S, Google Chromecast, DJI Phantom, Amazon Echo, Raspberry Pi, Nintendo Switch a Xbox Adaptive Controller.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.