Sony Smart TV s podporou AirPlay 2 – Európa si musí počkať

Aktualizácia softvéru umožní vybraným modelom využívať AirPlay 2 a Apple HomeKit.

Ide o zariadenia z rokov 2018 a 2019 – ideo 4K a 4K OLED televízory zo série XBR Z9F, XBR A9G, Z9G, X950G a X850G (55, 65, 75 a 85 palcové modely).

Podpora AirPlay 2 umožní stream videa, hudby či fotografií priamo z iPhonu, iPadu a Macu na obrazovku Sony Smart TV. HomeKit zas prináša ovládanie TV pomocou Siri.

Update zatiaľ robí radosť majiteľom televízorov v USA, Kanade a krajinách Latinskej Ameriky. Zatiaľ nie je potvrdená dostupnosť aktualizácie pre Európu, či iné krajiny, je však pravdepodobné, že Sony novinku prinesie aj sem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.