Rozjarený víkend v iStores: zľavy na vybrané Apple produkty len tento víkend

Predajca iStores si na tento víkend pripravil špeciálnu akciu so zľavami na vybrané produkty, vrátane iPhonu, iPadu, MacBooku a Apple Watch.

Od piatka 15. marca až do tejto nedele, 17. marca nájdete vo všetkých predajniach a eshope iStores obľúbené produkty za zvýhodnenú cenu. iPhone 6s napríklad kúpite už od 299 eur a všetky jeho konfigurácie sú lacnejšie o 50 eur.

Zľavy sa však týkajú aj novších modelov. iPhone 7 a iPhone 7 Plus je cez víkend lacnejší o 60 eur a iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X dokonca o celých 100 eur. 

Okrem toho ušetríte 50 eur na všetkých modeloch 9,7“ iPadu (2018) a 20 eur na Apple Watch Series 3. Zľavy sa týkajú aj všetkých troch MacBookov. 12“ MacBook a MacBook Pro sú lacnejšie o 100 eur a MacBook Air môžete cez víkend kúpiť už za 888 eur.

Konkrétne ceny jednotlivých produktov nájdete na webe iStores. 

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Na ktorých Macoch spustíte macOS Big Sur?

Nová verzia operačného systému, ktorú Apple predstavil na WWDC, má byť jedným z najväčších redizajnov od predstavenia Mac OS X. Tu je prehľad zariadení, na ktorom ho môžete vyskúšať. Jeho vydanie pre verejnosť sa odhaduje na jeseň.